Antigravitex Professional

Antigravitex Professional został wyprodukowany na bazie wysokiej jakości żywic syntetycznych i gumy. Nie zawiera bitumów i asfaltu, dzięki czemu należy do środków szybkoschnących.  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania nadwozia i podwozia; chroni przed uderzeniami kamieni. Jest odporny... więcej»

Poznaj produkty Ranal Professional!

Profesjonalna linia produktów lakierniczych w nowej odsłonie! więcej»

Podkład akrylowy 3:1 HS

Oferujemy wysokiej jakości, dwukomponentowy podkład wypełniający na bazie wysokiej jakości żywic akrylowych. Jego doskonała rozlewność, proporcja mieszania 3:1 oraz drobno mielone wypełniacze wyróżniają go spośród innych podkładów akrylowych. Posiada dobre właściwości wypełniające, dzięki... więcej»

Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna RANAL APP to szybki i łatwy dostęp do całej gamy produktów firmy RANAL, zajmującej się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Pobierz bezpłatną aplikację na system android i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami marki RANAL. RANAL APP podzielona jest na cztery... więcej»
javascript

katalog online

Strona główna » O firmie

O firmie

 

Firma RANAL, producent materiałów lakiernictwa samochodowego, została założona w 1993 roku. Podczas 20 lat działalności stworzyliśmy własne receptury, doskonalone podczas wielu prób i wykorzystaniu sugestii naszych Klientów. Udało się nam wytworzyć produkty na wysokim poziomie, spełniające oczekiwania Użytkowników. Dzięki naszym staraniom przyrost produkcji i sprzedaży regularnie rośnie.

 

Nasza firma nieustannie dąży do udoskonalenia produktów, dzięki czemu charakteryzuje się stałym dążeniem do ulepszeń produktów, dzięki czemu oferowane przez nas towary odznaczają się wysoką jakością docenianą przez odbiorów krajowych i zagranicznych. Regularny udział w Międzynarodowych targach Motoryzacyjnych pozwolił na rozszerzenie rynków zbytu w Europie Wschodniej i Zachodniej stale powiększając krąg naszych Klientów.

 

Filozofia

Celem naszej firmy jest dostarczenie Odbiorcom towarów najlepszej jakości. Dodatkowo zależy nam na ustanowieniu trwałych relacji z Klientem, opartych na zaufaniu i indywidualnym podejściu. Każdy Klient obsługiwany jest przez wysoce profesjonalny i zmotywowany zespół pracowników. Staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów poprzez identyfikowanie i rozumienie ich potrzeb.