Antigravitex Professional

Antigravitex Professional został wyprodukowany na bazie wysokiej jakości żywic syntetycznych i gumy. Nie zawiera bitumów i asfaltu, dzięki czemu należy do środków szybkoschnących.  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania nadwozia i podwozia; chroni przed uderzeniami kamieni. Jest odporny... więcej»

Poznaj produkty Ranal Professional!

Profesjonalna linia produktów lakierniczych w nowej odsłonie! więcej»

Podkład akrylowy 3:1 HS

Oferujemy wysokiej jakości, dwukomponentowy podkład wypełniający na bazie wysokiej jakości żywic akrylowych. Jego doskonała rozlewność, proporcja mieszania 3:1 oraz drobno mielone wypełniacze wyróżniają go spośród innych podkładów akrylowych. Posiada dobre właściwości wypełniające, dzięki... więcej»

Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna RANAL APP to szybki i łatwy dostęp do całej gamy produktów firmy RANAL, zajmującej się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Pobierz bezpłatną aplikację na system android i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami marki RANAL. RANAL APP podzielona jest na cztery... więcej»
javascript

katalog online

Strona główna » Aktualności » RANAL in the world! zadanie 1

RANAL in the world! zadanie 1

 

Podejmij wyzwanie - wytypuj, w którym kraju aktualnie się znajdujemy i WYGRAWAJ nagrody!
Nasza obecność w niektórych lokalizacjach może Cię zaskoczyć!

Regulamin konkursu
Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić poprawnej odpowiedzi w naszej zagadce. Co dwa tygodnie spośród prawidłowo podanych lokalizacji RANAL in the world rozlosuje nagrody!

Wystarczy, że:
* podasz poprawną odpowiedź w komentarzu pod konkursowym postem
* UDOSTĘPNISZ zdjęcie konkursowe,
* POLUBISZ nasz funpage RANAL

 

https://www.facebook.com/przedsiebiorstworanal/photos/a.218542008345659.1073741830.218519511681242/539731636226693/?type=3&theater