Antigravitex Professional

Antigravitex Professional został wyprodukowany na bazie wysokiej jakości żywic syntetycznych i gumy. Nie zawiera bitumów i asfaltu, dzięki czemu należy do środków szybkoschnących.  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania nadwozia i podwozia; chroni przed uderzeniami kamieni. Jest odporny... więcej»

Poznaj produkty Ranal Professional!

Profesjonalna linia produktów lakierniczych w nowej odsłonie! więcej»

Podkład akrylowy 3:1 HS

Oferujemy wysokiej jakości, dwukomponentowy podkład wypełniający na bazie wysokiej jakości żywic akrylowych. Jego doskonała rozlewność, proporcja mieszania 3:1 oraz drobno mielone wypełniacze wyróżniają go spośród innych podkładów akrylowych. Posiada dobre właściwości wypełniające, dzięki... więcej»

Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna RANAL APP to szybki i łatwy dostęp do całej gamy produktów firmy RANAL, zajmującej się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Pobierz bezpłatną aplikację na system android i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami marki RANAL. RANAL APP podzielona jest na cztery... więcej»
javascript

katalog online

Strona główna » Aktualności » Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna RANAL APP to szybki i łatwy dostęp do całej gamy produktów firmy RANAL, zajmującej się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Pobierz bezpłatną aplikację na system android i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami marki RANAL.

RANAL APP podzielona jest na cztery platformy:
Platforma "NASZE PRODUKTY" udostępnia aktualną listę produktów wraz z ich dokładnym opisem.
Platforma "O NAS" zawiera informacje o firmie, jej pełny adres, dane kontaktowe oraz mapkę dojazdu.
Platforma "CO NOWEGO" pozwala być na bieżąco z nowościami i konkursami organizowanymi przez Przedsiębiorstwo RANAL.
W wolnym czasie zapraszamy do "STREFY GIER", nowej platformy rozrywkowej, w której dostępne są gry: memory, diamenty, pasjans.

Aplikacja dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej. Użytkownik sam wybiera wersję językową po dokonaniu instalacji.

Pobierz --> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.ranalapp144587